Elazığ Kaşe Yapımı : 20 Dakika’da Kaşe

0
4729

Elazığ kaşe yapımı için firmanızın ve kendinizin kaşe ihtiyacında Karadağ Matbaacılık hızlı çözüm olanağıyla yanınızda!

Kaşe yapımı için bilgilerinizi bizlere ulaştırabilir. Kaşenizi sorunsuz bir şekilde zamanında alabilirsiniz.

Elazığ Kaşe Yapımı İçin Gerekli Bilgiler

Kaşede zorunlu olarak isim/ ünvan, vergi dairesi, vergi numarası, şirket ise ticaret sicil numarası ve adres bilgileri bulunmalıdır. İsteğe bağlı olarak işlerinizde avantaj sağlamak amacıyla Esnaf Sicil No, telefon numarası gibi bilgilerinizi de kaşenize koyabilirsiniz.

Kaşe Yapımı İçin Gerekli Belgeler

Kaşe yapımı için kaşeyi yaptırmaya yetkili olduğunuzu gösteren bir kanıt sunmanız yeterlidir. (Email, Telefon, Vergi Levhası, Nufüs Cüzdanı Sureti, İmza Sirküsü gibi yöntemlerden biriyle kanıt sunabilirsiniz.)

2020 Kaşe Ücretleri Ne kadar?

Normal otomatik kaşeler ebat fark etmeksizin 30 lira, cep kaşeler ise 45 liradır. Acil istenen ( üç saat ve daha kısa süre ) kaşelerde 5 lira ilave ücret alınmaktadır.

Kaşemi ne zaman teslim alabilirim.

Kaşeleriniz en geç bir (1) iş günü içinde teslim edilmektedir. Acil istenen kaşelere 5 lira ek ücret konulmakta ve en geç yirmi (20) dakikada teslim edilmektedir. Bize kaşe siparişlerinizi Whatsapp üzerinden de ulaştırabilirsiniz.

Not: Kendi kurum/şahsi kaşesini yaptırdığına yönelik kanıt veya yetki sunulmayan kaşe siparişleri kesinlikle teslim edilmemektedir!

Daha fazla bilgi için WhatsApp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz: 0535 799 11 99

Bir yanıt ver

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen buraya isminizi girin