Elazığ İklim Davetiye Yetkilli Bayii – Karadağ Matbaacılık

0
2022

elazığ iklim davetiye Yetkilli Bayii – Elazığ Davetiye Karadağ Matbaacılık

Elazığ İklim Davetiye Yetkili bayisi olarak size iklim davetiyenin İklim, Wedding ve Alyans ve Aras kataloglarında yer alan birbirinden seçkin ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İklim Davetiyeleri İçin Hemen Bilgi Al : 0535 799 11 99

2006’dan bu yana güvenle!

2006 yılında Yolcu Matbaa Malzemeleri Ltd. Şti. tarafından kurulan İklim Davetiye markası, geçen 11 yıllık süre içerisinde sürekli gelişerek ve yenilenerek sektöre katkı sağlamayı kendine hedef seçmiştir. Kuruluşandan itibaren bünyesinde bulunan Aras Sünnet Davetiyeleri, İklim Düğün Davetiyeleri ve Wedding Düğün Davetiyeleri olmak üzere 3 farklı katalog ve alt marka ile hizmet vermektedir. 110 kişilik üretim ve yönetim kadrosu, 350 bayi ve satış noktası ile hem istihdam hem de verdiği kusursuz hizmet ile sürekli kendini geliştirmektedir.

Yenilikçi ve uygun fiyat politikası

Yenilikçi anlayışı ve uygun fiyat politikası ile, aracıları olan bayilerini ve son kullanıcı ile olan iletişimini sürekli geliştirmek üzere çalışmalarına hızla devam etmektedir.

2016 yılının başında yepyeni bir kurumsal kimlik anlayışı ile son kullanıcıyı hedef alarak iyileştirme çalışmalarına başlamıştır.

Bir yanıt ver

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen buraya isminizi girin