Elazığ Sedef Davetiye Yetkilli Bayii – Karadağ Matbaacılık

0
1895

Elazığ Sedef Davetiye Yetkilli Bayii – Elazığ Davetiye Karadağ Matbaacılık

Elazığ Sedef Davetiye Yetkili bayisi olarak size peri davetiyenin Sedef Davetiye, Concept Davetiye ve Popular Davetiye kataloglarında yer alan birbirinden seçkin ürünleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sedef Davetiyeleri İçin Hemen Bilgi Al : 0535 799 11 99

Sedef Davetiye “Mutluluğa davet için” sloganıyla 1980 yılında ticari hayatına başlamıştır.  Müşteri hacmini sürekli artırmaya devam etmektedir. “Ticari hayatımızı her zaman yüksek kalite anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz.” demektedir.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Profesyonel hizmet anlayışı istikrarın en önemli göstergesidir. Hızla gelişen ve büyüyen dünyamızda baş döndürücü teknolojiyi takip edebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Son yedi senedir değişen piyasa şartlarını da göz önüne alarak, bu alanda gelişim amaçlı projeler gerçekleştirdik. Gelişmiş teknolojiye sahip makine parkımız ve konusunda deneyimli 150 kişilik kadromuzla 15000 m² kapalı alanda matbaacılık ve davetiye basımı sektörüne hizmet vermekteyiz. (Sedef Davetiye’den)

Yurtiçinde 56, yurtdışında ise 57 bayiimizle ürünlerimizin dağıtımı ve satışı yapılmaktadır. Firmamız büyüyen kapasitesiyle Almanya, Romanya, Avusturya, Makedonya, Suudi Arabistan’da. Rusya, İngiltere, Özbekistan, Sırbistan, Türkmenistan başta olmak üzere pek çok dünya ülkesine ihracat yapmaktadır.

Ürün portföyümüzde davetiye alanında talep edeceğiniz tüm ürünleri bulabilirsiniz

Bir yanıt ver

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen buraya isminizi girin